Angol Nyelvkönyv kezdők számára

Az Angol Nyelvkönyv, mely segítségével könnyen meg lehet tanulni angolul

angol nyelvkönyv kép Csordás Norbert a NorbiDic angol magyar értelmező szótár szerzőjének könyve ideális angol nyelvkönyv lehet egy kezdő nyelvtanuló számára.

Nap mint nap egyre több nyelvtanár és nyelviskola használja ezt az angol nyelvkönyvet, köztük a Happy Home Angol Nyelviskola is

Megrendelem Csordás Norbert Angol nyelvkönyvét
Egy sikerbeszámoló annak a tollából aki megvette és használta ezt az angol nyelvkönyvet, így megtanult angolul!
Én nem beszéltem egy szót sem angolul, amikor megvettem ezt a könyvet. Több nyelvkönyvet is kipróbáltam, de azok nem magyarázták el érthetően a nyelvtant és a kiejtést sem. De az a könyv egy átfogó angol nyelvtant mutat be könnyen érthetően, amiből villámgyorsan meg lehet tanulni a nyelvtant. Nekem 3 hónap alatt sikerült. Emellett nagyon gyorsan megtanultam a rendhagyó igéket, mert az elengedhetetlen a nyelvtan elsajátításához a különböző igeidők képzése miatt.

A könyv tényleg érthetően magyaráz, mert elmagyarázza a magyar nyelvtani fogalmakat is (igeidő, igenév stb.), ugyanis sokan magyarul sincsenek tisztában ezekkel a nyelvtani fogalmakkal.

Azóta már többször voltam külföldön és tökéletesen elboldogultam az általam megtanult 3500 szóval és a teljes nyelvtannal, amit ebből a könyvből sajátítottam el. Folyamatosan tanulmányozom most is a könyvet.

Így összesen kb. 10000 forintot költöttem angol nyelv tanulására (a könyvre és szótárra). Több ismerősömnek is ajánlottam már ezt a könyvet és ők is jól tudták hasznosítani.

Az egyik rokonom nyolcadikos gyerekének vettem egy ilyen nyelvkönyvet, mert az általános iskolában nem ment jól neki az angol. Meg akarták buktatni. Közben kapta meg ezt a nyelvkönyvet.

Most középiskolába jár és egyedül ő jeles tanuló angolból. És mindent ennek a könyvnek köszönhet, mert az iskolai tankönyvét csak ritkán használja. És azt is csak az új szavak miatt.

Szerintem a nyelviskolai és az iskolai angol nyelvkönyveket nem a tanulóknak írják, mert az írók a saját tudásszintjüket veszik alapul, ezért csak ők értik meg a könyvüket. Teleteszik nyelvtani feladatokkal, pedig még azt sem tudják a tanulók, hogy mi az az igeidő.

Ezért szükséges külön egy ilyen könnyen érhető nyelvkönyvet venni a gyerekeknek, mert ha valamit nem értenek, akkor utána tudnak keresni benne.

Az egyik ismerősöm megbukott a középfokú nyelvvizsgán, mert nem volt tisztában a nyelvtannal. Nem tudta, hogy mire valók az összetettebb igeidők (pl. befejezett, folyamatos stb.)

Ajánlottam neki ezt a nyelvkönyvet, amit ő megvett és 4 hónap múlva le tudott nyelvvizsgázni ennek a könyvnek a segítségével. És a bankban, ahol dolgozik, magasabb beosztást kapott a sikeres nyelvvizsga miatt.

K. R
Szobafestő-mázoló szakember
(most már saját külföldi cége vezetője)

________________________________________________________

Norbi a nyelvkönyv megírásakor végig szem előtt tartotta, hogy egyszerű legyen a felépítése, könnyen tudja használni egy kezdő angol nyelvtanuló.

Ebből a könyvből akár nyelvtanár nélkül is erőfeszítés nélkül el lehet sajátítani az angol nyelv alapjait.

Az alapoktól kezdi ismertetni az angol nyelvtant, és részletesen elmagyarázza a kiejtést, hogy a tanuló ténylegesen megértse azt.

Képessé váljon a későbbiekben szótárból a fonetikus írásjelek elolvasása alapján kiejteni a sokszor magyar ember számára nem is olyan egyszerűen kiejthető angol szavakat.

angol nyelvkönyv oldal A nyelvkönyv 143. fejezete épp a főnévi igenév használatát mutatja be.

Az angol nyelvkönyv néhány fontosabb jellemzője:

• A nyelvkönyv 170 oldal terjedelmű
  • ISBN: 963-217-816-5
  • A4- es méretben
  • Papír kötésben
  • Ára 6300 Ft
Az angol nyelvkönyv megrendeléseket általában egy-két munkanapon belül teljesítjük.

A nyelvkönyv megrendeléséhez a következő adatokat adja meg:

• név (cégnév)
  • e-mail cím
  • pontos cím, irányítószámmal
  • egy telefonszám, amin elérhető, hogy szükség esetén pontosítsuk a szállítást
  • számlázási név, cím (amennyiben az eltérő a szállítási adatoktól)

Kattintson ide a megrendeléshez: Csordás Norbert Angol nyelvkönyv megrendelés