A Smile Nyelviskola bemutatása

Smile Szótár 2000 őszén Nyugat-Magyarországon indult el első nyelviskolánk, ahol a Smile alapítója, Nagy Mariann, saját nyelvtanulási tapasztalataiból kiindulva a következő problémákra keresett megoldást: olyan angol nyelviskola legyen, ahova a tanuló saját időbeosztásának megfelelően tud járni, ahol nem kell csoporthoz alkalmazkodni és nincs házi feladat.

Ezen szempontok, mint alapkövek a Smile-ban, még abban az évben letételre kerültek, és megnyitotta kapuit az első olyan nyelviskola, ahol a tanulók írták az órarendet! Házon belül felépült Anglia, középpontban a Hyde park, árnyas fáival és padjaival, Arthur király kastélya a lovagok kerekasztalával, London centrum, ahol a Big Ben tövében folyik az oktatás, no és Green Island, a meseszép angol mezők érzetével.
A munka azonban nem állt meg, s kialakult a markáns, semmivel össze nem tévesztheto Smile arculat, és életérzés. Az évek során kapott ezernyi tanulói sikerbeszámoló, a sikeres nyelvvizsgák, angliai utazásaink, és legendássá vált rendezvényeink a vezetőséget arra ösztönözték, hogy az ország többi városában élők számára is elérhetővé tegyék a fantasztikus sikereket. Így jött létre maga a franchise hálózat, és épülnek sorra az új Smile nyelviskolák olyan elkötelezett iskolavezetőkkel és csapataikkal, akiknek célja egyöntetűen a következő: Olyan oktatási környezet , ahol az angol nyelv elsajátítása a lehető leghatékonyabb módon valósul meg!

A Smile nyelviskola hálózat jelenleg 7 nyelviskolát foglal magában. A központi nyelviskola Szombathely belvárosában található. Emellett 6 városban Budapest, Kaposvár, Győr, Székesfehérvár, Veszprém és Zalaegerszeg is találkozhatunk a Smile-al.

A Smile Nyelviskola a megkülönböztető jegye az, hogy angol nyelvtanfolyam kötetlen időbeosztással. A tanulók akkor jönnek nyelvet tanulni, amikor nekik a legmegfelelőbb a nyelviskola nyitvatartási idejében.
A Smile is használja Csordás Norbert népszerű angol-magyar értelmező szótárát használja, melyről többet megtudhat, ha ide kattint: angol szótár

Smile Angol Nyelviskola Budapest

1053 Budapest Veres Pálné utca 10.
Telefon: 1 266-4823
Mobil:70/941-2014
E-mail: budapest@smilenyelviskola.hu
Web: www.smilenyelviskola.hu

Smile Nyelviskola Gyor

9021 Gyor Bajcsy-Zsilinszky út 13. 3/1
Telefon: 96/314-219
E-mail: gyor@smilenyelviskola.hu

Smile Nyelviskola Szombathely

9700 Szombathely Thököly u. 46.
Telefon / Fax: 94/500-535
E-mail: szombathely@smilenyelviskola.hu
Smile Nyelviskola Veszprém
8200 Veszprém Budapest út 89/B
Telefon / Fax: 88/325-242 Mobil:30/337-4588
E-mail: veszprem@smilenyelviskola.hu
Smile Nyelviskola Zalaegerszeg
8900 Zalaegerszeg Tompa utca 12.
Telefon: 92/511-482; 92/511-483
Mobil: 30-689-1647
E-mail: zalaegerszeg@smilenyelviskola.hu

Smile Nyelviskola Székesfehervár
r Székesfehérvár, Királysor u 6.
Mobil: 06/70 342 3775
E-mail: szekesfehervar@smilenyelviskola.hu

Smile Nyelviskola Kaposvár
Kaposvár, Bajcsy Zsilinszky u 2.
Tel: 82/ 321321