Angol Magyar Szótár

angolszótár

NorbiDic az Angol Magyar Értelmező és Eredet Szótár

A NorbiDic Angol magyar szótár egy nagy űrt tölt ki a Magyarországon kapható szótárak piacán.

Legtöbb a könyvesboltokban kapható angol magyar szótár mindössze úgynevezett fordítószótár. Amiben csak az angol szó magyar megfelelőjét találhatjuk meg.
Ez az angol szótár egyben tartalmazza az angol szavak magyar megfelelőjét és azok jelentését is, mondhatni két szótárt kap egyben - egy angol magyar és egy értelmező szótárt.

A NorbiDic szótárt a következő nyelviskolák MINDEN NAP használják és ajánlják is a tanulóiknak:

• Happy Home Angol Nyelviskola
  • Litiangol - Life Time Angol Nyelviskola
  • OK Nyelviskola
  • Smile Angol Nyelviskola (hálózat)
Mint a fentiekből kiderül Ön nem csupán egy néhány ember által használt angol magyar szótárt vásárolhat meg.

Csordás Norbert több ezer óra kutatómunkát fektetett be a NorbiDic angol magyar szótár létrehozásába és jelenleg is dolgozik további angol szótárak kiadásán.

Egy kis betekintést kaphat a NorbiDic szótárba, ha letölt egy bemutató részletet belőle, kattintson ide: angol-magyar szótár részlet. (A letöltendő dokumentum PDF formátumú, ezért az ingyenes Adobe Reader program szükséges a megnyitásához)

Az ÚJ bővített kiadás főbb jellemzői:
  • egyszeru meghatározások
  • értheto szóeredetek
  • a szócikkek jól olvashatóan vannak szerkesztve
  • alig tartalmaz rövidítéseket
  • a példamondatok le vannak fordítva magyar nyelvre
  • tartalmazza az 500 leggyakrabban használt angol szót
  • 16,5 cm x 23,5 cm
  • 626 oldal
  • 8500 szócikk
  • 600 kép
  • példamondatok
  • szavak eredete
  • vászonkötésben

A NorbiDic angol magyar szótár egy exkluzív egyedi szótár, nem kapható könyvesboltokban, kizárólag postai utánvéttel rendelhető meg.

A szótár fogyasztói ára bruttó 6.500 Ft + postai utánvét díja.
Rendelje meg a NorbiDic angol magyar szótárt!
A megrendeléshez, kérjük adja meg a következő adatokat:
  • megrendelt darabszám
  • név
  • cím
  • irányítószám
  • számlázási név, cím, irányítószám
  • telefonszám
A szótár megrendeléseket általában egy-két munkanapon belül teljesítjük.

Kattintson ide a NorbiDic Angol Magyar Szótár Megrendeléséhez