Az Élő Nyelvek Szemináriuma nyelviskola bemutatása

Az Élő Nyelvek Szemináriuma nyelviskolában angol, francia, német, olasz és spanyol nyelvtanfolyamokra íratkozhat be a hallgató.

Mivel fog találkozni a nyelviskolában?

Magyarország legrégebben működő nyelviskolája.
Felkészült, tapasztalat, diplomás és vizsgáztatásra is kiképzett nyelvtanárok.
Több mint félmillió beiratkozó tanult az Élő Nyelvek Szemináriuma nyelviskolában az elmúlt évtizedek alatt.
Akkreditált nyelviskola, akkreditált nyelvvizsgahely, kedvező árak és hatékony oktatás jellemzi.

További adatok az Élő Nyelvek Szemináriuma nyelviskoláról

Az Élő Nyelvek Szemináriuma nyelviskolát 1948-49-ben alapították. Ez Magyarország legrégebben működő nyelviskolája. Az iskola központja Budapesten az V. kerületben a Fehér György u. 8-10. szám alatt található itt történnek a nyelvtanfolyamokra a beiratkozások és a nyelvvizsgák egy része.
1980-ig az egyetlen magán nyelviskola volt Budapesten és Magyarországon.
Az Élő Nyelvek Szemináriuma nyelviskola elsőként vezette be a City and Guilds nyelvvizsgákat Magyarországon.
1991-ben néhány más vezető nyelviskolával és a British Council, valamint a USIS támogatásával létrehozta Magyarország első minőségbiztosító egyesületét a nyelvoktatásban.
2000. április 19-én a Nyelvvizsgákat Akkreditáló Testület döntése alapján elsőként vált az ITK origó nyelvvizsgarendszer államilag akkreditált vizsgahelyévé angol, német, francia, olasz és spanyol nyelveken.
Szakmai felügyelőik: NYAK, ITK, FAT, City and Guilds nyelvvizsga.

Az Élő Nyelvek Szemináriuma Nyelviskola elérhetőségei:

1053 Budapest, Fejér György u. 8-10.
E-mail: elonyelv@t-online.hu
Web: www.elonyelvek.hu