Nyelvparádé a nyelvtanulási lehetőségek kiállítása.

nyelvparádé
A Nyelvparádé kiákkítói sátor a WestEnd parkoló szintjén

A Nyelvparádé fő szervezője a Tudomány Nyelviskola.

A Nyelvparádé évente egy alkalommal kerül megrendezésre a szeptemberi tanévnyitást követően.

Légrádi Tamás a Tudomány nyelviskola igazgatója azt nyilatkozta a Pesti Est különszámában, hogy közel fél éven keresztül készülnek fel a Nyelvparádé zavartalan lebonyolítása érdekében. Ez érthető is, hiszen a Nyelvparádé a legnagyobb nyelvtanulással kapcsolatos kiállítás (expo) Magyarországon.
Ahol felsorakozhatnak a hazai és külföldi nyelviskolák képviselői és bemutathatják a nyelvi képzési programjaikat, iskoláikat.

Természetesen a Nyelvparádén nem csak a nyelviskolák jelennek meg, hanem egyes kiadók is, akik nyelvkönyvek és különféle szótárak kiadásával foglalkoznak. A Nyelvparádé rendezvénye felett a Nyelviskolák Szakmai Egyesülete (NYESZE) vállal fővédnökséget.

A Nyelvparádé kitűnő alkalom arra, hogy nyelvi szolgáltatásokról, stílusokról és módszerekről valódi betekintést kapjon a nyelvtanuló, a szülő, intézmény- és képzési vezető egyaránt.

További info:
www.nyelvparade.hu